Учениците от ПГИ "Т.Влайков" гр. Клисура отбелязаха "Седмицата на гората"
Учениците от специалност „Горско стопанство и дърводобив“ към ПГИ „Тодор Влайков“ – Клисура се включиха активно в инициативата по повод 100-годишнината от първото честване на „Седмицата на гората“ в България. Те засадиха нови фиданки в района над Клисура и дадоха своя принос за опазването и възстановяването на българските гори.